UNDERGROUND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UNDERGROUND


 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 RulZ

Go down 
АвторПорака
Maxxis
Web Master
Web Master
Maxxis

Male
Број на мислења : 54
Age : 29
Локација : Underground
Registration date : 2008-02-13

RulZ Empty
ПишувањеПредмет: RulZ   RulZ EmptyЧет Фед 14, 2008 8:17 pm

Kако членови на Underground форумот ке ве замолиме да
ги почитувате следниве правила 1)Не користете вулгаризми.
2)Вашите
мислења постирајте ги во соодветниот топик (ако сакате да кажете нешто
за филм одете во топикот Филм)
3)Почитувајте ги админите
4)Пишувајте на
кирилица
5)Доколку сакате повторно нешто да постирате а претходниот
пост е напишан од страна на вас ке ве замолиме тоа да го напишете во
претходниот пост преку опцијата Edit .
6)На форумот пишувајте исклучиво
македоснки јазик.
Овие правила важат за членовите, модераторите и
администраторите.
Вратете се на почетокот Go down
https://underground.macedonianforum.net
 
RulZ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
UNDERGROUND :: Добредојдовте :: RulZ-
Отиди до: